Železářství Bradáč - logo
Firma s dlouholetou tradicí v Libereckém kraji
U nás najdete vše potřebné, ať jste domácí kutil
či profesionální řemeslník.

Široká nabídka grilů a příslušenství značky Weber v sortimentu Železářství Bradáč

(10.3.2021)

I letos pro vás máme do nové grilovací sezóny, která nám už pomalu s příchodem teplejšího počasí "ťuká na dveře", připravenou širokou nabídku grilů a příslušenství značky Weber jak v našich kamenných obchodech, tak i na našem e-shopu www.grilybradac.cz Jako "ochutnávku" z našeho sortimentu si zde blíže představíme jeden z grilů PLYNOVÝ GRIL SPIRIT E-315 GBS a také nový doplněk k přípravě grilovacího menu - Litinový hrnec 2v1. 


 

PLYNOVÝ GRIL SPIRIT E-315 GBS na dvou otočných kolečkách se třemi hořáky z nerezové oceli má velkou grilovací plochu a praktické postranní odkládací stolky se dvěma háčky na zavěšení náčiní. Porcelánem smaltovaný povrch grilu Weber pomáhá chránit před korozí a popraskáním. Ohřívací rošt udržuje jídlo teplé a vedle hlavní grilovací plochy poskytuje další místo. Rozměry tohoto grilu jsou výška 160 cm, šířka126 cm a hloubka 81 cm. Plocha grilovacího roštu je 61 cm x 45 cm a plocha ohřívacího roštu jsou 56 cm x 12 cm. Cena tohoto typu grilu je 19.940,- Kč vč. DPH.

 

Jako praktický doplněk nejen k tomuto typu grilu bychom vám chtěli zároveň představit univerzální LITINOVÝ HRNEC 2v1. Tento hrnec s objemem 6,8l je doplněn pokličkou, která se dá zároveň použít jako pánev např. k opečení sendvičů nebo přípravě šťavnatých kuřecích prsíček či zeleniny. Porcelánem smaltovaný povrch usnadňuje čištění a hrnec i poklička do sebe dobře zapadají a šetři místo během skladování. Cena hrnce je 3.665,- Kč vč. DPH. Přejeme všem dobrý start do pomalu nastávající jarní grilovací sezóny.

gril-e-315-1.jpg
gril-e-315-2.jpg
gril-e-315-3.jpg
gril-e-315-4.jpg
gril-e-315-5.jpg
gril-e-315-6.jpg
litinovy-hrnec-11.jpg
litinovy-hrnec-22.jpg
litinovy-hrnec3.jpg
litinovy-hrnec4.jpg