Železářství Bradáč - logo
Firma s dlouholetou tradicí v Libereckém kraji
U nás najdete vše potřebné, ať jste domácí kutil
či profesionální řemeslník.

Akce a novinky
(Strana 1)

PŘEDNOSTI PILOVÝCH KOTOUČŮ do ručních kotoučových pil firmy MAKITA

(29.4.2021)

Dnešní OKNO DO PRODEJNY Železářství Bradáč Liberec, Jablonec n. N. a Hodkovice n. M. je především pro profesionální řemeslníky, ale také domácí kutily, kteří rádi používají kvalitní nářadí. Podíváme se spolu na PŘEDNOSTI PILOVÝCH KOTOUČŮ do ručních kotoučových pil firmy MAKITA. Speciálně jsme pro vás vybrali Makita B-64185 – TCT pilový kotouč Efficut 190mmx30mm 24 T.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

 PŘEDNOSTI PILOVÝCH KOTOUČŮ do ručních kotoučových pil firmy MAKITA - hlavní obrázek

domácí udírny bradley zvýhodněná dubnová nabídka

(14.4.2021)

Zvýhodněná dubnová nabídka UDÍREN Bradley v prodejnách Železářství Bradáč Liberec, Jablonec n.N. a Hodkovice n.M. a na e-shopu: grilybradac.cz Uzené klobásky, kuřátka, krkovičku... můžete mít nyní stále čerstvé z vlastní udírny. Zakoupit se dají již od 12.990,- Kč a v dubnu navíc 1 balení briket 48 ks v ceně 749,- Kč zdarma k zakoupené vybrané udírně.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

domácí udírny bradley zvýhodněná dubnová nabídka - hlavní obrázek

ITALSKÉ zahradní houpačky pro celou rodinu

(8.4.2021)

Snad už se počasí trochu umoudří a pustí k nám opravdové jaro – sluníčko, kafíčko, pohoupáníčko… K pohodě na zahradě nebo terase může přispět i pořádná zahradní houpačka pro celou rodinu.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

ITALSKÉ zahradní houpačky pro celou rodinu - hlavní obrázek

SADA NA ČIŠTĚNÍ POTRUBÍ A OKAPŮ 2 v 1

(7.4.2021)

Dalším VÝHODNÝM DUBNOVÝM NÁKUPEM v prodejnách Železářství Bradáč Liberec, Jablonec n.N. a Hodkovice n.M. je SADA NA ČIŠTĚNÍ POTRUBÍ A OKAPŮ 2 v 1 od firmy Kärcher, odborníka na čištění všeho druhu. Na principu vysokého tlaku touto sadou vyčistíte jak okapy, kde se pohybuje pomocí pojezdového vozíku samostatně, tak i ucpané potrubí, případně vedení odpadních vod. Délka hadice je celých 20m. Informujte se podrobněji a poptávejte i další kvalitní a výkonné čističe v našich prodejnách. Cena této sady je nyní 2.990,- Kč.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

SADA NA ČIŠTĚNÍ POTRUBÍ A OKAPŮ 2 v 1 - hlavní obrázek

tlaková myčka KÄRCHER K4 Full Control za zvýhodněnou cenu

(6.4.2021)

Z DUBNOVÝCH VÝHODNÝCH NÁKUPNÍCH AKCÍ Železářství Bradáč Liberec, Jablonec n.N. a Hodkovice n.M. dnes vybíráme TLAKOVOU MYČKU KÄRCHER K4 Full Control. O tlakových myčkách podrobně a jejich širokém využití se můžete dočíst v jednom z našich předchozích příspěvků, dnes vám doporučujeme možnost zakoupit tento typ v dubnu v našich prodejnách ZA ZVÝHODNĚNOU CENU místo 7.190,- Kč za 6.190,- Kč. Navštivte naše prodejny, výhodných nabídek pro vás máme připraveno více.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

tlaková myčka KÄRCHER K4 Full Control za zvýhodněnou cenu - hlavní obrázek

K jasanové násadě wolf-garten v dubnu dárek zdarma

(6.4.2021)

AKCE na DUBEN v Železářství Bradáč Liberec a Hodkovice n.M! I když naše Velká březnová soutěž o ruční zahradní nářadí Wolf-Garten skončila, máme pro vás na duben připravenu novou nabídku. PŘI ZAKOUPENÍ víceúčelové JASANOVÉ NÁSADY Wolf-Garten libovolného rozměru z naší nabídky k ní DOSTANETE ZDARMA JEDNU Z NÁSAD dle vlastního výběru - kypřič půdy, oboustrannou motyčku nebo plečku. Neváhejte a přijďte si do našich prodejen vybrat kvalitní zahradní nářadí.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

K jasanové násadě wolf-garten v dubnu dárek zdarma  - hlavní obrázek

AKČNÍ NABÍDKA na DUBEN 2021

(2.4.2021)

Železářství Bradáč Liberec, Jablonec n.N. a Hodkovice n.M. připravilo na duben celou řadu akčních nabídek, navštivte naše prodejny!

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

AKČNÍ NABÍDKA na DUBEN 2021 - hlavní obrázek

Zahradní nábytek v sortimentu Železářství Bradáč v Hodkovicích n.M.

(30.3.2021)

Nastává čas na nákup ZAHRADNÍHO NÁBYTKU. Moderní designový zahradní nábytek naleznete v naší nabídce Železářství Bradáč v prodejně v Hodkovicích n.M. Jaro je konečně tady a k zahradě patří nejen práce, ale přece i kvalitní odpočinek na příjemně zařízené terásce. Připravili jsme pro vás rozmanité sedací i jídelní soupravy i samostatné kusy kovové či z bezúdržbového umělého ratanu, který se kromě jiného hodí i do místností s bazénem či výřivkou.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Zahradní nábytek v sortimentu Železářství Bradáč v Hodkovicích n.M. - hlavní obrázek

Kvalitní drobné náčiní na úklid od Viledy, Spokaru a dalších značek

(29.3.2021)

Pro krásně čistý domov drobní, ale nepostradatelní pomocníci na úklid. Naskladnili jsme nové náčiní na úklid od Viledy. V našich prodejnách Železářství Bradáč Liberec, Jablonec n.N. a Hodkovice n.M. nakoupíte nejen všemožné velké přístroje na úklid doma i venku, ale vyberete si u nás i nejrozmanitější drobné pomocníky na úklid pro každodenní použití od různých výrobců. Náš sortiment je široký, stačí navštívit naše prodejny.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Kvalitní drobné náčiní na úklid od Viledy, Spokaru a dalších značek - hlavní obrázek

Velká březnová soutěž o zahradní nářadí wolf garten na facebooku 4. kolo

(28.3.2021)

A máme tu POSLEDNÍ 4. KOLO facebookové VELKÉ BŘEZNOVÉ SOUTĚŽE ŽELEZÁŘSTVÍ BRADÁČ  Liberec, Jablonec n.N. a Hodkovice n.M. o praktické zahradní nářadí firmy WOLF Garten. Pro účast v naší soutěži stačí splnit pouze dvě podmínky: 1. správně zodpovědět příslušnou soutěžní otázku a 2. již být nebo se stát naším FANOUŠKEM Železářství Bradáč. ODPOVÍDAT NA SOUTĚŽNÍ OTÁZKU LZE POUZE V KOMENTÁŘI PŘÍMO NA FACEBOOKOVÉM PROFILU ŽELEZÁŘSTVÍ BRADÁČ https://www.facebook.com/bradac.zelezarstvi

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Velká březnová soutěž o zahradní nářadí wolf garten na facebooku 4. kolo - hlavní obrázek
1 « 2 3 4 » 7