Železářství Bradáč - logo
Firma s dlouholetou tradicí v Libereckém kraji
U nás najdete vše potřebné, ať jste domácí kutil
či profesionální řemeslník.

3. 6. 2021 Weber Gril Akademie Hodkovice n.M. - WEBER KLASIKA

(22.5.2021)

Do tohoto kurzu vybrali naši Grilmasteři pravou klasiku grilování a vytvořili ikonické menu. Jako předkrm vás čeká Pikantní uzený losos a Okurkové Wasabi košíčky. Poté následuje Středomořská vepřová pečeně s bylinkami a Zapečené gnocchi se zeleninovým relishem. Jako dezert poté Brownies a Ananasovobanánové chutney. A zákusek? Klasický Steak a Pizza se salsiccou a mozzarelou. Dobrou chuť!
Cílem kurzu je dále naučit vás co nejlépe využívat váš gril v celé jeho škále možností. Ukážeme vám, jak gril správě před grilováním připravit, předvedeme rozmanité techniky grilování, jak gril správně čistit a pečovat o něj, aby vám to jednak zabralo co nejméně času, ale zároveň aby vám váš gril sloužil co nejdéle. Vyzkoušíte si i různé BBQ doplňky, které z vašeho grilu dokáží udělat plnohodnotnou venkovní kuchyň. Profesionální kuchaři, kteří vás budou kurzem provázet, prošli certifikovaným školením společnosti Weber - specialisty na grilování. Tito odborníci ví o grilech snad úplně vše a rádi vám poradí řadu vychytávek, které vám usnadní nejen grilování, ale vaření celkově a také zodpoví vaše případné dotazy. Na závěr kurzu održíte Certifikát Mistra grilování o absolvování kurzu.

Praktické informace k průběhu Gril Akademie:

Datum a místo konání: 3. 6. 2021 v prostorách prodejny Železářství Bradáč, Sportovní ulice 735, Hodkovice n.M.

Časová náročnost: 17.00 až do cca 22.00 hod. Doporučujeme zajistit si dopředu odvoz, hlídání dětí či venčení domácích mazlíčků, abyste si kurz mohli užít v klidu a pohodě a nemuseli odchod „uspěchat“...

Menu:

Předkrm: Pikantní uzený losos s voňavým máslem / Okurkové Wasabi košíčky

Hlavní chod: Středomořská vepřová pečeně s bylinkami / Zapečené gnocchi se zeleninovým relishem

Dezert: Brownies / Ananasovobanánové chutney

Zákusek: Steak / Pizza se salsiccou a mozzarelou

Cena kurzu: 1.999,- Kč pro 1 osobu.

Přihlášky na kurz: prostřednictvím našeho e-shopu http://www.grilybradac.cz nebo na e-mailu: propagace@zelezarstvibradac.cz

Pokud byste chtěli kurz věnovat někomu jako dárek, napište nám to do poznámky objednávky nebo se na nás obraťte na e-mail: propagace@zelezarstvibradac.cz, připravíme vám po dohodě Dárkovou poukázku.

V ceně kurzu jsou zahrnuty studené i teplé alko- i nealko nápoje, káva, čaj…

Jako dárek od nás obdržíte zdarma originální grilovací zástěru Weber (v ceně 576,- Kč) hned na začátku kurzu, která vám zůstane i po skončení kurzu a zašleme vám případně na přání e-mailem recepty z kurzu.

Certifikát Mistra grilování o absolvování kurzu obdržíte přímo na místě na konci kurzu. K tomu pro vás na památku pořídíme na přání i pár fotografií, pouze těm z vás, kteří k fotografování dáte souhlas.

Po celou dobu konání kurzu bude pouze pro vás otevřená i celá prodejna.

Podle počasí doporučujeme vhodné pohodlné oblečení a do večerních hodin raději teplejší. Grilovat se bude venku a stolovat podle počasí venku nebo v prostorách prodejny.

Pokud byste měli ještě nějaké další případné dotazy, rádi vám je zodpovíme na tel. čísle 608 960 838 nebo e-mailu: propagace@zelezarstvibradac.cz


Jinak s sebou potřebujete pouze dobrou náladu a chuť si kurz pořádně užít.

Těšíme se na vás!

 

01.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg
05.jpg
06.jpg
07.jpg
08.jpg
09.jpg