Železářství Bradáč - logo
Firma s dlouholetou tradicí v Libereckém kraji
U nás najdete vše potřebné, ať jste domácí kutil
či profesionální řemeslník.

velká listopadová soutěž 2021 - 3. kolo

(16.11.2021)

Pozor!!! 3. KOLO VELKÉ LISTOPADOVÉ SOUTĚŽE ŽELEZÁŘSTVÍ BRADÁČ Liberec, Jablonec n.N. a Hodkovice n.M. o praktické ceny pro vaši zahradu, dům či dílnu JE TADY!!!. 4 kola soutěže, 4 otázky, 4 praktické ceny z průběžných kol a 1 hlavní cena.

 Zúčastnit se můžete jednoho kola soutěže nebo i více či všech čtyř kol, z každého kola VŠICHNI, kteří splní podmínky soutěže, POSTUPUJÍ DO SLOSOVÁNÍ O HLAVNÍ CENU. Pro účast v naší soutěži stačí splnit pouze dvě podmínky: 1. správně zodpovědět příslušnou soutěžní otázku a 2. již být nebo se stát naším fanouškem fb Železářství Bradáč.

ODPOVÍDAT NA SOUTĚŽNÍ OTÁZKU LZE POUZE V KOMENTÁŘI PŘÍMO NA FACEBOOKOVÉM PROFILU ŽELEZÁŘSTVÍ BRADÁČ https://www.facebook.com/bradac.zelezarstvi

Kompletní podmínky soutěže naleznete v plném znění zde:https://www.zelezarstvibradac.cz/soubory/akce-novinky/2021-podminky-souteze-velka-listopadova.pdf

3. kolo - soutěžíme o UDÍCÍ BRIKETY BRADLEY SMOKER CHERRY.

OTÁZKA 3. KOLA:

Kolik kg masa na uzení se vejde do domácí udírny Bradley Smoker Digital se šesti rošty?

a) až 2 kg

b) až 12 kg

c) až 22 kg

Správnou odpověď uveďte do komentáře pod příspěvek na našem profilu. Odpovídat na soutěžní otázku 3. kola můžete od 15. 11. do 19. 11. 20021. Hodně štěstí!

treti-upoutavka.jpg