Železářství Bradáč - logo
Firma s dlouholetou tradicí v Libereckém kraji
U nás najdete vše potřebné, ať jste domácí kutil
či profesionální řemeslník.

Gril Akademie 28. 4. 2022 Liberec "klasické grilování"

(22.4.2022)

Tento kurz je určen pro všechny milovníky grilování, kteří chtějí vědět a umět víc. Příprava kompletního menu začíná přípravou předkrmu uzené marinované ryby s aioli a pečenou zeleninou. Hlavním chodem je burger s trhaným kuřetem, slaninový džem a kukuřičný klas. Skvělý dezert ve formě grilovaných hrušek a sladké pizzy. A jako snacky uzená vepřová žebírka, hovězí steak a pečený vepřový bůček.

Cílem kurzu je dále naučit vás co nejlépe využívat váš gril v celé jeho škále možností. Ukážeme vám, jak gril správě před grilováním připravit, předvedeme rozmanité techniky grilování, jak gril správně čistit a pečovat o něj, aby vám to jednak zabralo co nejméně času, ale zároveň aby vám váš gril sloužil co nejdéle. Vyzkoušíte si i různé BBQ doplňky, které z vašeho grilu dokáží udělat plnohodnotnou venkovní kuchyň. Profesionální kuchaři, kteří vás budou kurzem provázet, prošli certifikovaným školením společnosti Weber - specialisty na grilování. Tito odborníci ví o grilech snad úplně vše a rádi vám poradí řadu vychytávek, které vám usnadní nejen grilování, ale vaření celkově a také zodpoví vaše případné dotazy. Na závěr kurzu održíte Certifikát Mistra grilování o absolvování kurzu.

Praktické informace k průběhu Gril Akademie:

Datum a místo konání:

28. 4. 2022 v prostorách prodejny Železářství Bradáč, Londýnská ulice 8/102, Liberec

Časová náročnost:

17.00 až do cca 22.00 hod. Doporučujeme zajistit si dopředu odvoz, případně hlídání dětí či venčení domácích mazlíčků, abyste si kurz mohli užít opravdu v klidu a pohodě a nemuseli odchod „uspěchat“...

Dárkový poukaz:

Pokud byste chtěli kurz věnovat někomu jako dárek, napište nám to do poznámky objednávky nebo se na nás obraťte na e-mail: propagace@zelezarstvibradac.cz, připravíme vám po dohodě dárkovou poukázku.

Menu:

Předkrm:
• Uzená ryba marinovaná
  v limetce a medu
• Aioli s uzeným česnekem
• Pečená zelenina

Hlavní chod:
• Burgery s trhaným kuřecím masem
• Slaninový džem
• Kukuřičný klas

Dezert:
• Grilované hrušky
• Sladká pizza

Snacky:
• Uzená vepřová žebírka
• Hovězí Steak
• Pečený vepřový bůček

 

Zahrnuto v ceně:

V ceně kurzu jsou zahrnuty studené i teplé alko- i nealko nápoje, káva, čaj…

Dárek navíc od nás:

Jako dárek od nás obdržíte zdarma originální grilovací zástěru Weber (v ceně 576,- Kč) hned na začátku kurzu, která vám zůstane i po skončení kurzu a zašleme vám také e-mailem veškeré recepty z kurzu.

Certifikát Gril Mastera:

Certifikát Mistra grilování o absolvování kurzu obdržíte přímo na místě na konci kurzu.

Ostatní informace:

Po celou dobu konání kurzu bude pouze pro vás otevřená i celá prodejna.

Podle počasí doporučujeme vhodné pohodlné oblečení a do večerních hodin raději teplejší. Grilovat se bude venku a stolovat podle počasí venku nebo v prostorách prodejny.

Pro vaše dotazy:

Pokud byste měli ještě nějaké další dotazy, rádi vám je zodpovíme na tel. čísle 608 960 838 nebo e-mailu propagace@zelezarstvibradac.cz


Jinak s sebou potřebujete pouze dobrou náladu a chuť si kurz pořádně užít.

Těšíme se na vás!

01.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg
05.jpg
06.jpg
07.jpg
08.jpg
09.jpg
10.jpg
11.jpg
okno-web.jpg