Železářství Bradáč - logo
Firma s dlouholetou tradicí v Libereckém kraji
U nás najdete vše potřebné, ať jste domácí kutil
či profesionální řemeslník.

Akce a novinky
(Strana 2)

SADA NA ČIŠTĚNÍ POTRUBÍ A OKAPŮ 2 v 1

(7.4.2021)

Dalším VÝHODNÝM DUBNOVÝM NÁKUPEM v prodejnách Železářství Bradáč Liberec, Jablonec n.N. a Hodkovice n.M. je SADA NA ČIŠTĚNÍ POTRUBÍ A OKAPŮ 2 v 1 od firmy Kärcher, odborníka na čištění všeho druhu. Na principu vysokého tlaku touto sadou vyčistíte jak okapy, kde se pohybuje pomocí pojezdového vozíku samostatně, tak i ucpané potrubí, případně vedení odpadních vod. Délka hadice je celých 20m. Informujte se podrobněji a poptávejte i další kvalitní a výkonné čističe v našich prodejnách. Cena této sady je nyní 2.990,- Kč.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

SADA NA ČIŠTĚNÍ POTRUBÍ A OKAPŮ 2 v 1 - hlavní obrázek

tlaková myčka KÄRCHER K4 Full Control za zvýhodněnou cenu

(6.4.2021)

Z DUBNOVÝCH VÝHODNÝCH NÁKUPNÍCH AKCÍ Železářství Bradáč Liberec, Jablonec n.N. a Hodkovice n.M. dnes vybíráme TLAKOVOU MYČKU KÄRCHER K4 Full Control. O tlakových myčkách podrobně a jejich širokém využití se můžete dočíst v jednom z našich předchozích příspěvků, dnes vám doporučujeme možnost zakoupit tento typ v dubnu v našich prodejnách ZA ZVÝHODNĚNOU CENU místo 7.190,- Kč za 6.190,- Kč. Navštivte naše prodejny, výhodných nabídek pro vás máme připraveno více.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

tlaková myčka KÄRCHER K4 Full Control za zvýhodněnou cenu - hlavní obrázek

K jasanové násadě wolf-garten v dubnu dárek zdarma

(6.4.2021)

AKCE na DUBEN v Železářství Bradáč Liberec a Hodkovice n.M! I když naše Velká březnová soutěž o ruční zahradní nářadí Wolf-Garten skončila, máme pro vás na duben připravenu novou nabídku. PŘI ZAKOUPENÍ víceúčelové JASANOVÉ NÁSADY Wolf-Garten libovolného rozměru z naší nabídky k ní DOSTANETE ZDARMA JEDNU Z NÁSAD dle vlastního výběru - kypřič půdy, oboustrannou motyčku nebo plečku. Neváhejte a přijďte si do našich prodejen vybrat kvalitní zahradní nářadí.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

K jasanové násadě wolf-garten v dubnu dárek zdarma  - hlavní obrázek

AKČNÍ NABÍDKA na DUBEN 2021

(2.4.2021)

Železářství Bradáč Liberec, Jablonec n.N. a Hodkovice n.M. připravilo na duben celou řadu akčních nabídek, navštivte naše prodejny!

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

AKČNÍ NABÍDKA na DUBEN 2021 - hlavní obrázek

Zahradní nábytek v sortimentu Železářství Bradáč v Hodkovicích n.M.

(30.3.2021)

Nastává čas na nákup ZAHRADNÍHO NÁBYTKU. Moderní designový zahradní nábytek naleznete v naší nabídce Železářství Bradáč v prodejně v Hodkovicích n.M. Jaro je konečně tady a k zahradě patří nejen práce, ale přece i kvalitní odpočinek na příjemně zařízené terásce. Připravili jsme pro vás rozmanité sedací i jídelní soupravy i samostatné kusy kovové či z bezúdržbového umělého ratanu, který se kromě jiného hodí i do místností s bazénem či výřivkou.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Zahradní nábytek v sortimentu Železářství Bradáč v Hodkovicích n.M. - hlavní obrázek

Kvalitní drobné náčiní na úklid od Viledy, Spokaru a dalších značek

(29.3.2021)

Pro krásně čistý domov drobní, ale nepostradatelní pomocníci na úklid. Naskladnili jsme nové náčiní na úklid od Viledy. V našich prodejnách Železářství Bradáč Liberec, Jablonec n.N. a Hodkovice n.M. nakoupíte nejen všemožné velké přístroje na úklid doma i venku, ale vyberete si u nás i nejrozmanitější drobné pomocníky na úklid pro každodenní použití od různých výrobců. Náš sortiment je široký, stačí navštívit naše prodejny.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Kvalitní drobné náčiní na úklid od Viledy, Spokaru a dalších značek - hlavní obrázek

Velká březnová soutěž o zahradní nářadí wolf garten na facebooku 4. kolo

(28.3.2021)

A máme tu POSLEDNÍ 4. KOLO facebookové VELKÉ BŘEZNOVÉ SOUTĚŽE ŽELEZÁŘSTVÍ BRADÁČ  Liberec, Jablonec n.N. a Hodkovice n.M. o praktické zahradní nářadí firmy WOLF Garten. Pro účast v naší soutěži stačí splnit pouze dvě podmínky: 1. správně zodpovědět příslušnou soutěžní otázku a 2. již být nebo se stát naším FANOUŠKEM Železářství Bradáč. ODPOVÍDAT NA SOUTĚŽNÍ OTÁZKU LZE POUZE V KOMENTÁŘI PŘÍMO NA FACEBOOKOVÉM PROFILU ŽELEZÁŘSTVÍ BRADÁČ https://www.facebook.com/bradac.zelezarstvi

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Velká březnová soutěž o zahradní nářadí wolf garten na facebooku 4. kolo - hlavní obrázek

VERTIKUTAČNÍ MIX 4v1 značky WOLF-GARTEN

(27.3.2021)

Nastává správný čas zaměřit se i na trávníky. WOLF-GARTEN VERTIKUTAČNÍ MIX 4v1 je ta správná volba pro ozdravení i založení nového trávníku.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

VERTIKUTAČNÍ MIX 4v1 značky WOLF-GARTEN  - hlavní obrázek

Kvalitní TLAKOVÉ MYČKY značky Kärcher

(27.3.2021)

Podrobněji se zaměříme na jeden z nejnovějších model z řady K7 typ SMART CONTROL HOME. V našich prodejnách nabízíme i další modely pro domácnost řady K5 a K4, ale i profesionální myčky, výběr je široký, navštivte naše prodejny a vyberte si správný model právě pro vás.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Kvalitní TLAKOVÉ MYČKY značky Kärcher - hlavní obrázek

Velká březnová soutěž o zahradní nářadí wolf garten na facebooku 3. kolo

(25.3.2021)

ŽELEZÁŘSTVÍ BRADÁČ Liberec, Jablonec n.N. a Hodkovice n.M. na svém facebookovém profilu pro vás všechny vyhlásilo další tentokrát VELKOU BŘEZNOVOU SOUTĚŽ o praktické zahradní nářadí firmy WOLF Garten. 4 kola soutěže, 4 otázky, 4 praktické ceny pro vaši zahradu, trávník či záhonek.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Velká březnová soutěž o zahradní nářadí wolf garten na facebooku 3. kolo - hlavní obrázek
1 « 23 4 » 8