Železářství Bradáč - logo
Firma s dlouholetou tradicí v Libereckém kraji
U nás najdete vše potřebné, ať jste domácí kutil
či profesionální řemeslník.

Akce a novinky

Liberecká pobočka slaví 20 let

(18.10.2018)

V tomto týdnu je to přesně 20 let, co jsme zakoupili objekt starého mlýna, kde s dnes nachází imo jiné i zrekonstruovaná prodejna a největší sklad pletiv na Liberecku.
Děkujeme Vám za Vaší přízeň a věříme, že i nadále zůstanete věrni značce Bradáč.

Připojený soubor: Připojený soubor: dsc_0558.jpg

OTEVÍRACÍ DOBA

(24.9.2018)

Aktuální otevírací doba Jablonecké prodejny:
Po-Pá   7-17
So         8-12
Ne         ZAVŘENO
Na stránkách se nám nedaří údaj aktualizovat, omlouváme se.
 

Připojený soubor: Připojený soubor: hodiny.jpg

OTEVÍRACÍ DOBA - hlavní obrázek

Navštivte nás na výstavě Dům a zahrada

(20.5.2018)

Až do neděle 20.5. můžete navštívit náš stánek na výstavě Dům a zahrada 2018 u Home Credit Arény v Liberci. Přijďte si doplnit zahradní vybavení, nebo ochutnat výborné speciality připravené na špičkových grilech Weber.

Navštivte nás na výstavě Dům a zahrada - hlavní obrázek

Slavíme 20 let!

(24.2.2018)

A máme toho pro Vás opravdu dost. Chystáme otevření zvětšené prodejny v Liberci a plánujeme zvětšení prodejní plochy i v Hodkovicích. Spustili jsme e-shop s grily Weber a spouštíme internetový showroom na pletiva. Možná se uvidíme na výstavě Dům a zahrada 2018... A věřte, že to není všechno! Sledujte náš web, instagram či facebook stránky @bradac.zelezarstvi 

Se sněhovou frézou od nás vás zima nezaskočí

(21.11.2017)

S naší dvoustupňovou sněhovou frézou Cub Cadet 524 SWE vás už žádné sněžení nezaskočí nepřipravené. Díky jejímu skvělému výkonu se snadno vypořádáte i s těžkým sněhem a ledem a budete moci jít rychle zpátky do tepla. Nyní ji u nás seženete za skvělých 25 490,- Kč. Těšíme se na vaši návštěvu.

Se sněhovou frézou od nás vás zima nezaskočí - hlavní obrázek

Zvýhodněné ceny zahradní techniky a nářadí

(24.5.2017)

Již jen posledních sedm dnů si u nás můžete vybrat z široké nabídky zahradní a jiné techniky, ručních nástrojů i dalšího zboží za skvělé zvýhodněné ceny. Zlevněné u nás najdete mimo jiné sekačky AL-KO, sekačky a pily Riwall, zahradní nářadí FISKARS, žebříky ALVE, nářadí Extol nebo zahradní traktor Cub Cadet. Těšíme se na vaši návštěvu na našich prodejnách v Liberci, Jablonci a Hodkovicích. A neváhejte, akce končí 31.5.2017.

Zvýhodněné ceny zahradní techniky a nářadí - hlavní obrázek

Grilovací sezóna začíná!

(15.5.2017)

Spolu s vlnou teplého vzduchu přichází do Čech i grilovací sezóna a tak nastal vhodný čas i na kontrolu vašeho stávajícího vybavení. Pokud by se vám hodil novější model grilu, nebo s grilováním teprve začínáte, vyberte si u nás z široké nabídky grilů a doplňků firmy WEBER proslulých svou špičkovou kvalitou. Nabízíme kompletní grilovací výbavu pro malé rodinné grilování i velkou GARDEN PARTY. E-shop Grily Bradáč se těší na vaši návštěvu nebo vás rádi obsloužíme u nás v Liberci a Hodkovicích.

Grilovací sezóna začíná! - hlavní obrázek

Zveme vás na Kurzy grilování Weber 2017

(28.4.2017)

Srdečně vás zveme na Kurzy grilování Weber 2017 pořádané 3.5.2017 v Hodovicích a 4.5.2017 v Liberci. V Hodkovicích se můžete těšit na recepty z italské kuchyně, v Liberci je pak pro vás připraven Český kurz grilování. Přihlášky zasílejte na e-mailovou adresu: bradac@zelezarstvibradac.cz nebo se můžete přihlásit osobně v našich prodejnách v Liberci, Jablonci nebo Hodkovicích.

Zveme vás na Kurzy grilování Weber 2017 - hlavní obrázek

Univerzální zahradní pomocník za skvělou cenu

(13.5.2016)

Nejen v květnu se vám na vaší zahradě může hodit sekačka AL-KO 46.5 SP-A Highline 3v1, která vám nabídne velmi dobrý poměr cena/výkon a u nás ji nyní seženete za skvělou cenu 8590,- Kč. Potřebujete-li vyřešit sekání, sběr i mulčování trávníku, AL-KO 46.5 je pro vás ta pravá volba …

Univerzální zahradní pomocník za skvělou cenu - hlavní obrázek

V dubnu zahradní nářadí za super ceny

(9.4.2016)

Jestli vám něco v kůlně nebo dílně chybí, pozorně si prohlédněte náš dubnový leták. Máme tu pro vás zahradní nářadí FISKARS, žebříky ALVE, zahradní techniku HECHT a AL-KO, nářadí EXTOL a MAKITA i mnoho dalších věcí. Akce trvá také jen do 30.4.2016

V dubnu zahradní nářadí za super ceny - hlavní obrázek
1 « » 2