Železářství Bradáč - logo
Firma s dlouholetou tradicí v Libereckém kraji
U nás najdete vše potřebné, ať jste domácí kutil
či profesionální řemeslník.

Akce a novinky

zahradní substráty k nejrozmanitejšímu využití

(17.5.2024)

ŽELEZÁŘSTVÍ BRADÁČ Liberec, Jablonec n.N. a Hodkovice n.M. nabízí především ve své prodejně v Hodkovicích n.M. celý sortiment univerzálních i specializovaných zahradnických substrátů.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

zahradní substráty k nejrozmanitejšímu využití - hlavní obrázek

gril akademie 21.5.2024 v Liberci s netradičním menu

(17.5.2024)

V úterý 21. 5. 2024 se koná v ŽELEZÁŘSTVÍ BRADÁČ Liberec, Jablonec n.N. a Hodkovice n.M. , tentokrát v naší prodejně v Liberci jedna z dalších GRIL AKADEMIÍ WEBER, ale pozor! Tentokrát s NAPROSTO NETRADIČNÍM GRILOVANÝM MENU pro opravdové gurmány, jaké tu ještě nebylo!!!

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

gril akademie 21.5.2024 v Liberci s netradičním menu - hlavní obrázek

Grilakademie startují s burgery, sendviči a wrapy v Hodkovicích i Liberci

(25.4.2024)

Letošní Grilakademie odstartují ve čtvrtek 2.5.2024 v Hodkovicích a v úterý 7.5.2024 v Liberci s chutným atraktivním menu „Burgery, sendviče, wrapy“. Pod profesionálním vedením mistů svého oboru se v málých skupinkách naučíte připravit celé menu, dozvíte se řadu novinek a vychytávek z oblasti grilování a odnesete si nejen spoustu zážitků, ale i plné břicho dobrot a Certifikát Mistra grilování.

Grilakademie startují s burgery, sendviči a wrapy v Hodkovicích i Liberci - hlavní obrázek

Otevírací doba ŽELEZÁŘSTVÍ BRADÁČ o Vánocích 2023 a na začátku nového roku

(21.12.2023)

Jako každoročně je zde malá úprava otevírací doby všech prodejen o svátcích a na začátku nového roku. Na Štědrý den můžete ještě u nás nakoupit v Liberci a Hodkovicích, na začátku nového roku pak probíhá 2.1. až 4.1. ve všech prodejnách inventura. Podrobnosti najdete uvnitř článku v galerii nebo na stránkách jednotlivých prodejen v kontaktech.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Otevírací doba ŽELEZÁŘSTVÍ BRADÁČ o Vánocích 2023 a na začátku nového roku - hlavní obrázek

Robotické sekačky prodej i montáž všech typů

(29.10.2023)

Úsporu času pro kvalitní sekání vašeho trávníku představuje Železářství Bradáč Liberec, Jablonec n.N. a Hodkovice n.M. - inteligentní robotické sekačky SILENO, hit firmy GARDENA. Zvládnou jakékoliv počasí a jednoduché i členité trávníky různé velikosti. V naší prodejně v Hodkovicích n.M. se můžete s jedním z typů přímo seznámit a vidět ho v akci.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerievideo

Robotické sekačky prodej i montáž všech typů - hlavní obrázek

Nejrozmanitější zahradní kolečka v sortimentu prodejen železářství bradáč

(10.9.2023)

K našemu stálému sortimentu prodejen Železářství Bradáč Liberec, Jablonec n.N. a Hodkovice n.M. patří zahradní kolečka nejrozmanitějších druhů. Pokud potřebujete obnovit nebo doplnit váš "manuální vozový park...", máte u nás stále z čeho vybírat. Pořád máme kromě kovových koleček i ta barevná vylehčená plastová a také dětská. Zastavte se u nás si vybrat.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Nejrozmanitější zahradní kolečka v sortimentu prodejen železářství bradáč - hlavní obrázek

Praktické umělohmotné přepravky

(6.9.2023)

Nyní nastává čas na nákup kvalitních pevných a přitom lehkých umělohmotných přepravek na sklizené ovoce a zeleninu všeho druhu. Hodí se třeba i na nákupy do aut a skladování dalších věcí v dílně, zahradní kůlně nebo na půdě.... A zakoupit je můžete právě u nás v prodejnách Železářství Bradáč Liberec, Jablonec n.N. a Hodkovice n.M. Kontakty na naše prodejny: https://www.zelezarstvibradac.cz/kontakty

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Praktické umělohmotné přepravky - hlavní obrázek

Zavlažujte kvalitně - chytře - pohodlně

(10.7.2023)

V našich prodejnách Železářství Bradáč Liberec, Jablonec n.N. a Hodkovice n.M. zakoupíte od firmy Gardena - specialisty na zavlažování řadu pohodlných a praktických vychytávek na zalévání zahrad.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Zavlažujte kvalitně - chytře - pohodlně - hlavní obrázek

Cestovní gril WEBER - jak si skvěle užít léto

(2.7.2023)

Začínají prázdniny, cestování, kempování, pobyt na chatách, chalupách, prostě letní pohoda. Pořiďte si k tomu skvělý cestovní lehce přepravitelný plynový gril buď v našich prodejnách Železářství Bradáč Liberec, Jbalonec n.N. nebo Hodkovice n.M. nebo na našem e-shopu: https://grilybradac.cz/prenosne-a-cestovni-grily/502-weber-traveler-plynovy-gril-cestovni-9010047.html

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Cestovní gril WEBER - jak si skvěle užít léto - hlavní obrázek

Pořiďte si kvalitní český žebřík

(28.6.2023)

Nastává čas sběru ovoce z ovocných stromů nebo opravy střech či okapů domů, chalup či altánků a k tomu vám doporučujeme pořídit si ve vlastním zájmu opravdu kvalitní žebřík.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Pořiďte si kvalitní český žebřík - hlavní obrázek
1 « 2 3 4 » 13