Železářství Bradáč - logo
Firma s dlouholetou tradicí v Libereckém kraji
U nás najdete vše potřebné, ať jste domácí kutil
či profesionální řemeslník.

Grily a udírny

Nakoupíte u nás:

Značky:

WEBER, BIG GREEN EGG, PIT BOSS, BORNIAK, BRADLEY, ALFA

Loga výrobců

Grily WEBER

Grily WEBERGrily WEBER

Pro všechny milovníky venkovního grilování máme v prodejnách Železářství Bradáč na výběr celou řadu grilů různých osvědčených značek, především kvalitní německé grily WEBER. Vybrat si můžete grily plynové, elektrické, peletové, na dřevěné uhlí a k nim nejrozmanitější příslušenství. Každá vaše garden party či rodinné posezení bude dokonalé.

Grily Big Green Egg

Grily Big Green EggGrily Big Green Egg

Ať už chcete malý rodinný gril nebo větší gril pro pořádání velkých garden party, naleznete v našem sortimentu i časem prověřené kamado grily na devěné uhlí značky Big Green Egg a k němu celou řadu příslušenství. Stačí si vybrat. Náš kvalifikovaný personál vám v našich prodejnách s výběrem poradí nebo můžete nakupovat přes náš e-shop: www.grilybradac.cz

Grily Pit Boss

Grily Pit BossGrily Pit Boss

Originální designové peletové grily Pit Boss na 100% dřevo pokrmu propůjčí specifické kouřové aroma. Naplňte zásobník peletami a užijete si grilování, aniž by bylo nutné neustále přikládat. Navíc můžete některé grily doplnit i o příruční udírnu. V naší nabídce prodejen Železářství Bradáč si vyberete z řady typů a náš odborný personál vám rád poradí. Nakupovat můžete i na našem e-shopu www.grilybradac.cz

Udírny Bradley, Pit Boss, Borniak

UdírnyUdírny

Uzené klobásky, kuřátka, ryby, vepřová kýta… a další voňavé lahůdky mohou být od této chvíle pravidelnou součástí vašeho každodenního prostřeného stolu nebo nabídky pro vaše přátele při party či zákazníky v restauracích. V prodejnách Železářství Bradáč nyní zakoupíte elektrické udírny nejen pro domácí využití od značek Pit Boss, Bradley a Borniak. Lahůdková záležitost pro labužníky a skvělé uzeniny vlastní výroby bez starostí.

Venkovní pece ALFA

Venkovní pece ALFAVenkovní pece ALFA

Kromě udíren jsme do našeho sortimentu zařadili i venkovní pece italské značky ALFA. Skvěle tak můžete doplnit svou zahradní kuchyni o pec, ve které upečete nejen dokonalou pizzu, ale také domácí chléb či jiné druhy tradičního slaného či sladkého pečiva a díky doplňkům také nejrůznější druhy masa tak, jak jste zvyklí z klasického grilu.

weber Gril Akademie

Gril AkademieGril Akademie

Již několik sezón pořádáme pravidelně profesionální grilovací kurzy WEBER GRIL AKADEMIE. Prožijte s námi neopakovatelný gurmánský zážitek s profesionálními Grilmastery od firmy Weber. Během kurzu si kromě realizace lahodných receptů vyzkoušíte různé techniky grilování na několika typech grilů, seznámíte se s novinkami a novými trendy v grilování, naučíte se, jak se starat o svůj gril a seznámíte se se širokým Weber příslušenstvím. Kurzy jsou vhodné pro všechny milovníky grilování a to jak začátečníky, tak i pokročilé.

 

Navštivte náš e-shop :

Grily Bradáč - logo