Železářství Bradáč - logo
Firma s dlouholetou tradicí v Libereckém kraji
U nás najdete vše potřebné, ať jste domácí kutil
či profesionální řemeslník.

velká listopadová soutěž 2021 - 2. kolo

(8.11.2021)

2. KOLO VELKÉ LISTOPADOVÉ SOUTĚŽE ŽELEZÁŘSTVÍ BRADÁČ Liberec, Jablonec n.N. a Hodkovice n.M. o praktické ceny pro vaši zahradu, dům či dílnu JE TADY!!! 4 kola soutěže, 4 otázky, 4 praktické ceny z průběžných kol a 1 hlavní cena.

Zúčastnit se můžete jednoho kola soutěže nebo i více či všech čtyř kol, z každého kola všichni, kteří splní podmínky soutěže, postupují do slosování o hlavní cenu. Pro účast v naší soutěži stačí splnit pouze dvě podmínky: 1. správně zodpovědět příslušnou soutěžní otázku a 2. již být nebo se stát naším fanouškem fb Železářství Bradáč.

ODPOVÍDAT NA SOUTĚŽNÍ OTÁZKU LZE POUZE V KOMENTÁŘI PŘÍMO NA FACEBOOKOVÉM PROFILU ŽELEZÁŘSTVÍ BRADÁČ https://www.facebook.com/bradac.zelezarstvi

Kompletní podmínky soutěže naleznete v plném znění zde: https://www.zelezarstvibradac.cz/soubory/akce-novinky/2021-podminky-souteze-velka-listopadova.pdf

2. kolo - soutěžíme o UNIVERZÁLNÍ ZAHRADNÍ NŮŽKY ZNAČKY WOLF GARTEN.

OTÁZKA 2. KOLA:

Jak dlouho vydrží působit dlouhodobé trávníkové hnojivo firmy Wolf Garten?

a) až 70 dnů

b) až 7 dnů

c) až 7 hodin

Správnou odpověď uveďte do komentáře pod příspěvek na našem profilu. Odpovídat na soutěžní otázku 2. kola můžete od 8. 11. do 12. 11. 20021. Hodně štěstí!

druha-upoutavka.jpg