Železářství Bradáč - logo
Firma s dlouholetou tradicí v Libereckém kraji
U nás najdete vše potřebné, ať jste domácí kutil
či profesionální řemeslník.

Akce a novinky
(Strana 10)

Předsezónní servis zahradní techniky se slevou 20%

(1.2.2021)

Využijte další ze služeb Železářství Bradáč a nechte si před jarní sezónou včas zkontrolovat nebo opravit vaši zahradní sekačku, traktůrek, motorovou pilu a další zahradní techniku. Pokud k nám přivezete vaše zahradní pomocníky na kontrolu či opravu do konce března, můžete využít slevu 20% za práci.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Předsezónní servis zahradní techniky se slevou 20% - hlavní obrázek

ÚKLID V DÍLNĚ

(1.2.2021)

Využít tento zimní čas se dá doma různě, můžete se věnovat i takovým činnostem, na které jindy nezbývá čas a stále se odkládají. Třeba takový úklid v dílně či garáži. Dnes se v naší rubrice OKNO DO PRODEJNY Železářství Bradáč Liberec zaměříme na různé ÚLOŽNÉ BOXY a ORGANIZÉRY na nejrozmanitější nářadí a další drobnosti, které se nám vždy po nějakém čase v dílně nakupí a kam s nimi?

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

ÚKLID V DÍLNĚ  - hlavní obrázek

Na přívaly sněhu jsme stále připraveni

(19.1.2021)

Ve všech našich prodejnách Železářství Bradáč stále nakoupíte veškeré potřebné náčiní a techniku na odklízení sněhu. Máme pro vás připravená rozmanitá hrabla v různých velikostech a provedení, lopaty i košťata v dostatečném množství, široký výběr je i v technice - sněžných frézách Cub Cadet a MTD.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Na přívaly sněhu jsme stále připraveni - hlavní obrázek

Sněhové frézy Cub Cadet a MTD

(14.1.2021)


Do zimního sortimentu našich prodejen Železářství Bradáč neodmyslitelně patří sněhové frézy. A právě nyní je díky letošní sněhové nadílce ten správný čas na jejich pořízení a využití. V našich prodejnách nabízíme sněhové frézy značek Cub Cadet a MTD v různých cenových relacích podle náročnosti a potřeby využití.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Sněhové frézy Cub Cadet a MTD  - hlavní obrázek

Mobilní LED zářič DINORA 8010 IP54

(13.1.2021)

S novým rokem jsme pro vás připravili novou pravidelnou rubriku OKNO DO PRODEJNY Železářství Bradáč. Každý týden vám zde představíme některý ze zajímavých výrobků či novinek, které u nás můžete zakoupit. Jako první vám představujeme pracovní světlo - mobilní LED zářič DINORA 8010 IP54.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Mobilní LED zářič DINORA 8010 IP54  - hlavní obrázek

Do nového roku s novou kartou výhod

(6.1.2021)

Jsme tu pro vás opět i v novém roce. Zatím sice máme inventuru do 6.1.2021, ale to neznamená, že pro vás mezitím nechystáme spoustu novinek jako například nové věrnostní karty výhod a slev. K dispozici budou v našich prodejnách, jakmile opět otevřeme. Budeme se na vás opět těšit od 7.1.202.

Do nového roku s novou kartou výhod - hlavní obrázek

Ve dnech 2.-6.1.2021 máme zavřeno z důvodu inventury

(1.1.2021)

Vážení zákazníci, ve dnech 2.-6.1.2021 jsou naše prodejny v Liberci, Jablonci nad Nisou i Hodkovicích zavřené z důvodu inventury. Budeme se na vás těšit opět 7.1.2021, kdy budeme poprvé otevírat v novém roce.

Ve dnech 2.-6.1.2021 máme zavřeno z důvodu inventury - hlavní obrázek

Vánoční tipovací soutěž 2020

(14.12.2020)

VÁNOČNÍ TIPOVACÍ SOUTĚŽ ŽELEZÁŘSTVÍ BRADÁČ JE TU!!!! Připravili jsme pro vás další soutěž, kde opět můžete vyhrát báječné ceny. Stačí splnit tři podmínky a budete zařazeni do slosování o peněžní pokázky a tyčový vysavač Makita DCL 180. Navštivte náš profil na Facebooku, soutěžte a užijte si Vánoce s pěkným dárkem od Bradáče … ;-)

Vánoční tipovací soutěž 2020 - hlavní obrázek

Prodej vánočních stromečků v Hodkovicích

(23.11.2020)

Zahájili jsme PRODEJ VÁNOČNÍCH STROMEČKŮ. Nyní máme v naší prodejně v Hodkovicích nad Mohelkou širokou nabídku hrnkových smrčků konika, smrčků pichláků, ale i douglasku nebo jedli kavkazskou s cenami od 460 Kč. Přijďte si stromeček zakoupit včas, abyste si mohli vybrat ten pravý, pro vás nejkrásnější. Řezané vánoční stromečky pak u nás zakoupíte od příštího týdne s cenami od 400 Kč za stromek.

Prodej vánočních stromečků v Hodkovicích - hlavní obrázek

Zveme vás v pondělí 5.10.2020 na předváděcí akci Makity v Liberci

(2.10.2020)

Pro vás všechny, kteří jste nestihli naši PŘEDVÁDĚCÍ AKCI FIRMY MAKITA minulý týden a zajímáte se o novinky pro řemeslníky a kutily, máme připraven nový termín v pondělí 5.10. od 8:00 do 17:00 hodin před naší prodejnou Železářství Bradáč v Liberci ve Stráži nad Nisou. Představíme vám novou řadu aku nářadí XGT 40V a budete mít možnost si vše prohlédnout, osobně si nářadí vyzkoušet, informovat se o podrobnostech a také si něco rovnou zakoupit.

Zveme vás v pondělí 5.10.2020 na předváděcí akci Makity v Liberci - hlavní obrázek
1 « 1011 12 » 13