Železářství Bradáč - logo
Firma s dlouholetou tradicí v Libereckém kraji
U nás najdete vše potřebné, ať jste domácí kutil
či profesionální řemeslník.

Akce a novinky
(Strana 4)

péče o podzimní trávník

(14.9.2021)

Po létě bývá trávník vyčerpaný a mívá suchá místa. Na podzim je proto dobré mu opět věnovat zvýšenou péči. S produkty na renovaci trávníku od společnosti WOLF-Garten můžete svůj trávník rychle a bezpečně opravit tak, aby byl „jako nový“.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

péče o podzimní trávník - hlavní obrázek

Seznamte se s grily Big Green Egg

(5.9.2021)

Seznamte se s grily Big Green Egg v úterý 7. 9. 2021 před prodejnou ŽELEZÁŘSTVÍ BRADÁČ V LIBERCI, kdy pořádáme v rámci SUPERÚTERÝ nejen celodenní předváděcí akci nářadí firmy Makita, ale od 13.00 do 17.00 hodin také OCHUTNÁVKOVOU PŘEDVÁDĚCÍ AKCI skvělých lahůdek z dílny grilů Big Green Egg ZDARMA.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Seznamte se s grily Big Green Egg  - hlavní obrázek

Superúterý 7. 9. 2021 v Železářství Bradáč v Liberci

(5.9.2021)

NENECHTE SI UJÍT! Srdečně vás všechny zveme na "SUPERÚTERÝ" 7. 9. 2021 do prodejny Železářství Bradáč Bradáč v Liberci, kdy pořádáme na prostranství před prodejnou předváděcí dvojakci jednak po celý den skvělého nářadí Makita a po poledni k tomu přidáváme i grilovací akci s předváděčkou grilů Big Green Egg s ochutnávkou skvělých grilovaných lahůdek ZDARMA.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Superúterý 7. 9. 2021 v Železářství Bradáč v Liberci - hlavní obrázek

Cestovní gril plynový WEBER Traveller

(24.8.2021)

Nezapomeňte na cestovní gril a GRILUJTE KDYKOLIV A KDEKOLIV. Nakoupíte za 12.065,- Kč v Železářství Bradáč Liberec nebo Hodkovice n.M. nebo na našem e-shopu www.grilybradac.cz

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Cestovní gril plynový WEBER Traveller  - hlavní obrázek

Kvalitní hliníkové žebříky Alve - stálý sortiment Železářství Bradáč

(21.8.2021)

Vystoupejte tak vysoko jak potřebujete, v domě i na zahradě. Železářství Bradáč nabízí široký výběr kvalitních hliníkových žebříků předního českého výrobce firmy ALVE.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Kvalitní hliníkové žebříky Alve - stálý sortiment Železářství Bradáč - hlavní obrázek

Gardena - specialista na zavlažovací systémy

(6.7.2021)

Zavlažovací systémy pro každou zahradu od firmy Gardena - kvalitní, výkonné, osvěžující! Nakupujte v Železářství Bradáč Liberec, Jablonec n.N. a Hodkovice n.M. kompletní zavlažovací systémy i jednotlivé komponenty. S výběrem vám pomůžeme - osvěžíte se již sami.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Gardena - specialista na zavlažovací systémy - hlavní obrázek

Velká prázdninová fotosoutěž

(2.7.2021)

Železářství Bradáč vyhlašuje Velkou prázdninovou FOTOSOUTĚŽ o skvělé stylové Weber ceny! Stačí zaslat nám jednu libovolnou fotografii z vašeho domácího či firemního prázdninového grilování s nějakým popisem, případně s vtipným komentářem nebo třeba s vaším zajímavým receptem, o který se chcete s ostatními podělit, na e-mailovou adresu: propagace@zelezarstvibradac.cz  od 2. 7. do 31. 8. 2021 a můžete vyhrát jednu z našich hodnotných cen. Podrobné podmínky účasti v naší soutěžinaleznete v tomto článku. Již nyní se těšíme se na všechny vaše prázdninové příspěvky.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Velká prázdninová fotosoutěž - hlavní obrázek

30. 7. 2021 Weber Gril Akademie Liberec - HYGGE GRILOVÁNÍ

(27.6.2021)

Slovo "hygge" (vyslovte jako hü-ke) by se dalo přeložit jako pohoda, štěstí, klid nebo krásná chvíle. Koncept "Hygge" pocházející z Dánska je vlastně umění, jak udělat život šťastným. Najít něco výjimečného v každém okamžiku, vytvořit si příjemnou atmosféru i ve zdánlivě obyčejných všedních dnech, užívat si chvilky se svými blízkými a radovat se ze života. A právě taková je i naše Gril Akademie.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

30. 7. 2021 Weber Gril Akademie Liberec - HYGGE GRILOVÁNÍ - hlavní obrázek

15. 7. 2021 Weber Gril Akademie Hodkovice n.M. - BBQ Z CELÉHO SVĚTA

(27.6.2021)

Prázdninové cestování trochu jinak. Vydejte se s námi za nejrozmanitějšími pokrmy z celého světa. Na tomto kurzu budeme grilovat a připravovat lahůdky ze všech kontinentů a ze zemí jako je Mexiko, Argentina, USA, Thajsko, Čína, Rusko, Tunisko, Austrálie a nebo Nový Zéland. Obohaťte si váš jídelníček o nové recepty na gril a léto si užijte ve světovém stylu.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

15. 7. 2021 Weber Gril Akademie Hodkovice n.M. - BBQ Z CELÉHO SVĚTA - hlavní obrázek

ZVÝHODĚNÁ cenová NABÍDKA NÁŘADÍ EXTOL

(25.6.2021)

Jedná se o VRTACÍ ŠROUBOVÁK AKU A UTAHOVÁK RÁZOVÝ AKU, 16,6V li-on(2x), 1500mAh. v kufříku vč. nabíječky značky EXTOL. Původní cena 3.990,- Kč - naše AKČNÍ CENA 2.490,- Kč. Platí do vyprodání zásob.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

ZVÝHODĚNÁ cenová NABÍDKA NÁŘADÍ EXTOL - hlavní obrázek
1 « 45 6 » 12